Звітна наукова конференція викладачів, аспірантів, докторантів та студентів за 2018 рік

На кафедрі теорії та історії держави і права 20 березня 2019 року відбулося засідання підсекції теорії та історії держави і права в рамках звітної наукової конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2018 рік. У засіданні взяли участь з науковими доповідями викладачі кафедри: зав. кафедри Присташ Л.Т., проф. Адамович С.В., викл. Саветчук Н.М.

21 березня кафедрою проведено засідання підсекції теорії та історії держави і права звітної наукової конференції студентів університету за 2018 рік, у яких взяли участь з доповідями 12 студентів Навчально-наукового Юридичного інституту.

За результатами проведення конференції було відзначено кращі виступи студентів та прийнято рішення про рекомендацію до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХ» тези повідомлень студентів:

П ‘ятка І.В.  (І курс ) – науковий керівник проф. Адамович С.В.,

Сіщук І.В. (І курс ) – науковий керівник доц. Присташ Л.Т.

Рекомендовано до нагородження грамотами ректора студентів за змістовний виступ на звітній науковій конференції студентів за 2018 рік:

Пюрко В.В. (I курс) – науковий керівник викл. Саветчук Н.М.,

Балан С.А. (I курс) – науковий керівник доц. Присташ Л.Т.

Рекомендовано до нагородження подяками директора Навчально-наукового Юридичного інституту за  змістовний виступ на звітній науковій конференції студентів за 2018 рік таких студентів:

Федорів І.І.  (І курс ) – науковий керівник викл. Саветчук Н.М.,

Корнієнко М.А. (I курс) – науковий керівник проф. Адамович С.В.,

Московчук І.Я. (І курс ) – науковий керівник викл. Саветчук Н.М.,

Хрін А.В. (І курс ) – науковий керівник доц. Присташ Л.Т.

Крім того, рекомендовано до друку в газеті Юрфакти:

Червяк А.В. (І курс ) –  науковий керівник доц. Присташ Л.Т.,

Новосельський О.М. (І курс ) –  науковий керівник доц. Присташ Л.Т.