Онлайн-презентація книги професора Сергія Адамовича «На допомогу Карпатській Україні»

3 лютого о 11:00 год. в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбудеться онлайн-презентація книги доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Сергія Адамовича «На допомогу Карпатській Україні».

У презентації візьмуть участь ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда, голова Івано-Франківської обласної ради, доктор політичних наук, професор Олександр Сич,  науковці ПНУ – доктор історичних наук, професор Володимир Великочий, доктор історичних наук, професор Володимир Комар, докторка філологічних наук, професорка Ольга Деркачова, доктор політичних наук, професор Іван Монолатій, кандидат юридичних наук, доцент Юрій Микитин.

Реалізацію проєкту було започатковано у процесі  співпраці з Українським інститутом національної пам’яті. У книзі досліджується роль і значення українців з окупованих Польщею територій в розбудові Карпатської України, їх реакція на події в Карпатах восени 1938 – навесні 1939 рр. та політика Польської держави стосовно Української державності на Закарпатті. Під час написання книги використано недосліджені раніше архівні матеріали польських правоохоронних та судових органів з Державного архіву Івано-Франківської області.

Приєднатися до онлайн-презентація можна за посиланням: