За участі Комісії з питань етики та академічної доброчесності Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Студентського Сенату і кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту відбулося чергове заняття університетської школи академічної доброчесності 25 травня 2021 р.  – онлайн-семінар «Академічна доброчесність як елемент формування культури законності в студентському середовищі». На семінарі презентувалися відеоролики та інформаційні буклети, підготовлені креативними студентами університету в рамках проєкту «Академічна доброчесність як елемент формування культури законності в студентському середовищі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника», який реалізується за кошти Посольства Королівства Нідерландів в Україні та підтримки ЛМГО «Центр культурного менеджменту». Особлива увага присутніх була прикута до доповіді Координатора проєкту проф. Сергія Адамовича, лідера ГО Поступового гурту франківців, який наголосив на важливості інтеріоризації принципів академічної доброчесності студентами, які, як майбутні фахівці, будуть складати серцевину нової доброчесної української еліти.
До участі  заході були запрошені студенти, аспіранти, викладачі та всі бажаючі.
Підключитися до семінару можна було за посиланням: