24 листопада 2021 р. відбудеться гостьова лекція доктора економічних наук, доктора історичних наук, професора, директора Центру міжнародних обмінів Університету Кобе Гакуїн, президента Асоціації україністів в Японії Окабе Йошіхіко

24 листопада 2021 р., в рамках вивчення історії держави і права зарубіжних країн на базі Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для студентів-правників І курсу відбудеться гостьова лекція доктора економічних наук, доктора історичних наук, професора, директора Центру міжнародних обмінів Університету Кобе Гакуїн, президента Асоціації україністів в Японії Окабе Йошіхіко на тему «Чому економічне диво та прорив стали можливими в Японії після Другої світової війни».