16 лютого 2023 р. відбувся виїзд у шелтер для переселенців в м. Бурштин студентів-волонтерів освітніх програм «Міжнародне та європейське право», «Право» і викладачів Центру документування та дослідження воєнних злочинів Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Волонтерами була передана гуманітарна допомога, зібрана Наталією Руньо в Німеччині і Юрієм Жовтюком у Великобританії та проведений запис свідчень очевидців воєнних злочинів.