Запрошуємо учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та навчальних закладів фахової передвищої освіти взяти участь у ІV Конкурсі правничих творів-есе

На базі Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться ІV Конкурс правничих творів-есе для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та навчальних закладів фахової передвищої освіти (за спеціальністю 081 «Право» та освітньою програмою «Міжнародне і європейське право»).

Виконані роботи надсилаються у електронній формі до 20 квітня 2023 року включно на наступну адресу: vitaliy.knysh@pnu.edu.ua.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (law.pnu.edu.ua06 травня 2023 р., а також висвітлені у електронному виданні учнівських творів-есе.

Умови Конкурсу та його тематика додаються.