На шляху до нашої Перемоги: волонтери Центру документування та дослідження воєнних злочинів Навчально-наукового юридичного інституту ПНУ продовжують документувати свідчення воєнних злочинів від внутрішньо переміщених осіб

9.05. 2023 р. відбувся виїзд в шелтери для переселенців сіл Угорники і Хриплин Івано-Франківської міської ради волонтерів з числа студентів ОПП «Міжнародне та європейське право» та «Право» і викладачів Центру документування та дослідження воєнних злочинів Навчально-наукового юридичного інституту ПНУ ім. Василя Стефаника. Волонтерами була передана гуманітарна допомога зібрана Наталією Руніо в Німеччині і Юрієм Жовтюком в Великобританії та проведений запис свідчень очевидців воєнних злочинів.