До уваги студентів 4 курсу, які бажають вступити до магістратури

Для вступу у магістратуру необхідно зареєструватись та успішно скласти ЄВІ та ЄФВВ.

Реєстрація розпочинається 8 травня і закінчується 31 травня 2023 року.

Реєстрація може відбуватися у приміщенні Навчально-наукового юридичного інституту або ж дистанційно.

Для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ в приміщенні Навчально-наукового юридичного інституту (115 ауд.) необхідно надати наступний перелік документів:

копію документа, що посвідчує особу (паспорта);

копію документа, що підтверджує інформацію про РНОКПП;

копію документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки); копію медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);

фотокартку для документів.

Для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ дистанційно вступник повинен надіслати на електронну пошту vstup_law@pnu.edu.ua заповнену ЗАЯВУ-АНКЕТА для оформлення екзаменаційного листка (https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/Zayava-anketa_YEVI_YEFVV_2023.pdf) та скановані копії наступних документів:

копію документа, що посвідчує особу (паспорта);

копію документа, що підтверджує інформацію про РНОКПП;