12 травня 2023 року відбулося нагородження переможців у конкурсі на кращий відеоролик університету.

Спільними зусиллями викладачів та студентів, відеоролик Навчально – наукового юридичного інституту посів заслужене 1 місце серед 50 відеоробіт.
Колектив студентів і викладачів був нагороджений почесною грамотою на
кращий рекламний ролик та суперпризом – планшетом.
Висловлюємо подяку членам журі: ректору Прикарпатського  національного університету імені Василя Стефаника Ігорю Цепенді, проректору з науково-педагогічної роботи Руслану Запухляку, директору Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки  Михайлу Нагорняку, провідному фахівцю відділу сертифікаційної освіти та довузівської підготовки Галині Волощук, професору кафедри журналістики Ганні Марчук, доценту кафедри журналістики Ірині Копистинській, старшому викладачу кафедри сценічного мистецтва і хореографії Тарасу Василюку, керівнику Центру студентського розвитку Іван єу Тимківу, голові Профкому студентів та аспірантів університету Назарій Дюку та голова Студентського сенату Вікторії Лялюк.
Щиро вдячні за підтримку та мотивацію студентскої молоді у цей складний для України час!