IX Всеукраїнська наукова конференція “Соборність як фундаментальна складова ідеології українського націоналізму”.

17 квітня 2021 р. у м. Івано-Франківську в рамках теми “Ідеологія українського націоналізму на сучасному етапі розбудови Української держави” відбулася ІХ всеукраїнська наукова конференція “Соборність як фундаментальна складова ідеології українського націоналізму”, яка присвячена 130-ій річниці з дня народження Євгена Коновальця. Кафедра теорії та історії держави і права виступила співорганізатором конференції.

Матеріали конференції опубліковані в науковому збірнику до початку конференції. Науковий захід відбувся в очному форматі, а в умовах збереження карантинних обмежень в режимі онлайн-конференції з запрошенням обмеженого числа доповідачів. В конференції взяло участь 37 науковців з них 10 докторів наук, 17 кандидатів наук, а також студенти, аспіранти.