Відбулася IV онлайн-олімпіада з правознаства!

3 березня 2023 р. на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася IV онлайн-олімпіада  з правознавства для учнів закладів загальної середньої освіти та студентів 1-2 курсу фахових коледжів,  з метою перевірки рівня знань, ранньої профорієнтації молоді, підвищення  їх правової  освіти та культури.

У IV олімпіаді виявили бажання взяти участь, відповідно до заявок, 170 учасників, які представляли 37 закладів загальної середньої освіти та 2 фахових коледжі з чотирьох областей: Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської та Київської, зокрема:

1. Берлогівська гімназія Новицької сільської ради Калуського району
  2. Грабівська гімназія Новицької сільської ради Калуського району
  3. Долинський ліцей «Інтелект»
  4. Загвздянський ліцей Загвіздянської сільської ради
  5. Іваниківський ліцей Богородчанської селищної ради
  6. Івано-Франківський ліцей ім. І. Пулюя
  7. Івано-Франківський спортивний ліцей Івано-Франківської обласної ради
  8. Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
  9. Івано-Франківський фізико-технічний ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради
  10. Калуський ліцей №2 Калуської міської ради
  11. Калуський ліцей №3 Калуської міської ради
  12. Калуський ліцей №7 Калуської міської ради
  13. Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства
  14. Княгиницький ліцей Рогатинської міської ради
  15. Королівський ліцей Тлумацької міської ради
  16. Ліцей №4 Івано-Франківської міської ради
  17. Ліцей №10 Івано-Франківської міської ради
  18. Ліцей №15 Івано-Франківської міської ради
  19. Ліцей №20 Івано-Франківської міської ради
  20. Ліцей №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради
  21. Ліцей №21 м. Житомира
  22. Ліцей №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради
  23. Ліцей №25 Івано-Франківської міської ради
  24. Мукачівський ліцей №6 Мукачівської міської ради
  25. Надвірнянський ліцей «Престиж»
  26. Надвірнянський ліцей №1 ім. В.М. Чорновола
  27. Нижнівський ліцей Тлумацької міської ради Івано Франківського району Івано Франківської області
  28. Новошинська гімназія Вигодської селищої ради
  29. Прикарпатський військово-спортивний ліцей Івано-Франківської обласної ради, м. Надвірна
  30. Рогатинський ліцей №1 Рогатинської міської ради
  31. Старокутський ліцей Косівського району
  32. Старолисецький ліцей Лисецької селищної ради
  33. Струпківський ліцей Коломийського району
  34. Тисменицький ліцей
  35. Тлумацький ліцей №2 Тлумацької міської ради
  36. Угорницький ліцей Івано-Франківської міської ради
  37. Угринівська гімназія Угринівської сільської ради
  38. Угринівський ліцей Угринівської сільської ради
  39. Шешорська гімназія імені В’ячеслава Чорновола

Фактично виконали завдання IV-ої онлайн-олімпіади з правознавства у вигляді 50 тестів, з однією правильною відповіддю у запропонованій Google-формі, яка була розміщена в Google classroom, 146 учнів (з них 72 учні 9 класу,  48 учнів 10 класу та 26 учнів 11 класу).

На виконання завдань і надсилання роботи учасникам було відведено 35 хвилин.

Оцінювало виконані завдання олімпіади учасників поважне журі:

• Голова журі — доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Віталій Васильович Книш;

Члени журі:

• доцентка кафедри трудового, екологічного і аграрного права, кандидатка юридичних наук Наталя  Василівна Кохан;
  • доцентка кафедри цивільного права права, кандидатка юридичних наук Наталія Михайлівна Стефанишин;
  • доцент кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права, кандидат юридичних наук Любомир Васильович Зінич;
  • асистент кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права, доктор філософії (PhD) за спеціальністю 081 Право Максим Олександович Яцина;
  • викладачка  кафедри теорії держави і права Наталія Михайлівна Саветчук.

Організаторкою і координаторкою інтелектуального змагання традиційно була старша викладачка кафедри судочинства Леся Степанівна Кульчак.

З результатами IV олімпіади з правознавства, аку організовував Навчально-науковий юридичний інститут, можна ознайомитися за покликаннями:

Результати учнів 9 класу

Результати учнів 10 класу

Результати учнів 11 класу

Інформація про дату нагородження, буде оприлюднена на сайті інституту та в Google classroom за тиждень до урочистостей.