Польова місія волонтерів Центру документування та дослідження воєнних злочинів Навчально-наукового юридичного інституту у шелтер у м. Чернівці

29.11. 2023 р. відбувся виїзд в шелтер для переселенців у м. Чернівці волонтерів з числа студентів бакалаврату ОПП «Міжнародне та європейське право» та «Право» і викладачів Центру документування та дослідження воєнних злочинів Навчально-наукового юридичного інституту ПНУ ім. Василя Стефаника. Волонтерами була передана гуманітарна допомога зібрана Наталією Руніо в Німеччині та Юрієм Жовтюком в Великобританії, проведений запис свідчень очевидців воєнних злочинів. Відрадно відзначити, що до числа волонтерів долучилися студенти першого курсу. Польова місія здійснена за підтримки Коаліції громадських організацій «Україна. П’ята ранку».