Робота студентської підсекції кафедри теорії та історії держави і права в межах звітної наукової конференції університету за 2023 р.

4  квітня 2024 року відбулося підсекційне засідання за участю студентів у межах звітної наукової конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Викладачі кафедри працювали з студентами в межах теорії права та історії держави і права ( керівник підсекції- професор Сворак С.Д., секретар студентка 1 курсу- Янакова Амалія).

На звітній  конференції виступило 15 студентів під керівництвом викладачів кафедри, були представлені актуальні на сьогодні теми наукових виступів, а також презентації підготували студенти.

Кафедра відзначає високий науковий рівень робіт студентів і висловлює їм вдячність за активну участь в щорічній звітній науковій конференції університету.

За підсумками виступів було визначено таки нагороди :

1.Грамота ректора за змістовний виступ на звітній конференції за 2023рік:

– ЯнаковаАміна Сергіївна, 1 курс ОР бакалавра ННЮІ( науковий керівник-д.,і.,н., професор Адамович С.В.)

– Сухарник Амалія Іванівна, 1 курс ОР бакалавра ННЮІ (к.,ю.,н.,доцент кафедри Питльована В.П.)

1. Рекомендувати до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-XXV» тези доповідей студентів:

– Микитчук Романія Романівна, 1 курс ОР магістр ННЮІ ( д.,ю.,н.,д.,і.,н., професор Сворак С.Д.)

– Пашковська Юлія Олегівна,студ.2 курс ОР бакалавра ННЮІ.(д.,і.,н., професор Адамович С.В.)

1. Нагородити грамотами директора студентів за змістовний виступ на звітній

конференції за2023 рік:

• Криховецька Дарина Романівна, 1 курс ОР бакалавра ННЮІ (викладач Саветчук Н.М.)
  • Карафет Альона Володимирівна, 1 курс ОР бакалавра ННЮІ (д.,ю.,н., д.,і.,н., професор Сворак С.Д.)