Відбулося нагородження призерів, учасників V олімпіади з правознавства та V конкурсу правничих творів есе та вручення подяк їх наставникам

22 травня 2024 р.  в актовій залі  Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося нагородження призерів, учасників V Олімпіади з Правознавства та V конкурсу правничих творів есе та вручення подяк  їх наставникам!

У V олімпіаді з правознавства, яку організував інститут взяли учать 95 учасників, які представляли 34 заклади загальної середньої освіти та 4 фахових коледжі з  усіх куточків Івано-Франківської області та два десятки учасників V конкурсу правничих творів.

Ці інтелектуальні змагання інститут провів для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів 1-2 курсів закладів фахової передвищої освіти з метою популяризації вивчення правознавства, підвищення  їх правової  освіти та культури  і пошуку обдарованої молоді!

З вітальним словом до присутніх звернулася заступниця директора  Навчально-наукового юридичного інституту, викладачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права, доктор філософії (PhD) за спеціальністю 081 Право, – Наталія Ярославівна Башурин, яка висловила слова вдячності вчителям, які формують правову освіту молоді та розповіла про можливості для вступників, які для них відкриються, якщо вони оберуть  для вступу  Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Нагородження провели: доктор філософії (PhD) за спеціальністю 081 Право, – Наталія Ярославівна Башурин, голова журі V Олімпіади та V конкурсу правничих творів есе, доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту, –  Віталій Васильович Книш та членкиня журі, доцентка кафедри трудового, екологічного і аграрного права, кандидатка юридичних наук, – Наталія  Василівна Кохан.

Координаторкою інтелектуальних змагань, які проводить Навчально-науковий юридичний інститут та організації нагородження, традиційно була старша викладачка кафедри судочинства Леся Степанівна Кульчак.