ІХ всеукраїнська наукова конференція “Соборність як фундаментальна складова ідеології українського націоналізму”

16-17 квітня 2021 р. у м. Івано-Франківську в рамках теми “Ідеологія українського націоналізму на сучасному етапі розбудови Української держави” відбудеться ІХ всеукраїнська наукова конференція Соборність як фундаментальна складова ідеології українського націоналізму”, яка присвячена 130-ій річниці з дня народження Євгена Коновальця.

 Напрямки роботи конференції

І. Питання соборності в доктрині та практиці українського націоналізму

ІІ. Концепт “соборності” в творчій спадщині ідеологів українського націоналізму

ІІІ. Етапи формування і розвитку ідеї соборності України

  1. Проблеми соборності в процесі становлення сучасної Української держави
  2. Ідея соборності в ідеології та діяльності сучасних українських націоналістичних організацій

 

Організатори заходу:

Інститут наукових студій націоналізму

Центр національного відродження ім. Степана Бандери

Кафедра теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Поступовий гурт франківців

Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому збірнику до початку конференції. Науковий захід відбудеться в очному форматі, а в умовах збереження карантинних обмежень в режимі онлайн-конференції з запрошенням обмеженого числа доповідачів, про що учасників буде заздалегідь попереджено.

Вимоги до оформлення матеріалів

Для публікації приймаються оригінальні, не опубліковані раніше, відредаговані статті, які мають наукову та практичну цінність. Матеріали подавати українською мовою обсягом 5-12 сторінок в електронному варіанті в текстовому редакторі WORD 2003 або RTF електронною поштою за адресою оргкомітету. Шрифт Times New Roman 14 через півтора інтервали, параметри сторінки: формат А4, поля: зліва – 3 см, справа – 1 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см. У лівому верхньому куту першого аркушу – УДК, нижче у правому куту – ім’я та прізвище автора та населений пункт. Назва статті великими літерами напівжирним накресленням. Анотація та ключові слова українською мовою подаються після назви статті, англійською – після списку використаної літератури. Перелік посилань у кінці рукопису мовою оригіналу та в послідовності посилань у тексті згідно вимог «ДСТУ 8302:2015. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Посилання в тексті позначаються у квадратних дужках, наприклад [4, с. 35], [8, арк. 8; 9, с. 99]. Стаття повинна відповідати вимогам, що ставляться до наукових публікацій.

До статті додається супровідна сторінка з такими персональними даними автора/авторів: П.І.П., науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, поштова адреса та контактний телефон, e-mail.

Відповідальність за редагування, та достовірність інформації (наведених даних, цитат, фактів та посилань) несе автор публікації. Тексти доповідей приймаються до 15 березня 2021 р. електронною поштою.

Організатори покривають кошти на проїзд та проживання у випадку очного формату конференції. У разі співавторства витрати відшкодовуються лише для одного доповідача.

Після розгляду Оргкомітетом статей і тез кожному автору буде повідомлено про прийняття чи відхилення його тексту, та, відповідно, запрошення до участі в конференції і додаткова інформація про формат і місце її проведення.

У програмі конференції за умов сприятливої епідеміологічної ситуації буде передбачено презентацію наукової літератури і відвідання природних та історичних пам’яток Прикарпаття.

Адреси для кореспонденції:

Олександр Сич – голова оргкомітету

e-mail: sycho@ukr.net

Сергій Адамович – заступник голови оргкомітету

тел. 0982931368, e-mail: postup.g.f@gmail.com

Дарина Сех – секретар оргкомітету

тел. 0995064200, e-mail: organization.insn@gmail.com