СТУДЕНТИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.СТЕФАНИКА БУДУТЬ ЗАХИЩЕНІ ВІД ВІРУСІВ І БАКТЕРІЙ!!!

Проєкт «Захист від бактерій і вірусів студентських аудиторій Навчально-наукового юридичного інституту ПНУ» набрав у голосуванні 362 голоси і став переможцем Бюджету участі у Івано-Франківській міській територіальній громаді. Проєкт буде реалізований за рахунок бюджету міста цього року.

В процесі реалізації проєкту буде оснащено 6 великих лекційних аудиторій і 23 аудиторії для проведення практичних занять у Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника бактерицидними рециркуляторами, що дозволить мінімізувати імовірність захворювання франківських студентів, що здобувають фах юриста.

Щиро дякуємо всім за участь у проєкті!!!

На зображенні може бути: текст «прикарпатський рантобий конку постут проекти грома, проекти про проект допомога контакти малий � малий бактерий врусв студентських аудиторий навчально-наукового юридичного институту пну номер:58 переможець � спортивно" площадки физичного розвитку пдлткв молод номер: переможець додано системи 20.03 2021 автор проекту сергій адамович бюджет голосв додано до системи 31.03.2 автор проекту стефанмагас Maгac бюджет 97 540 pH. 362 99 голосв pH. : малий введть пошуковий запит A малий встановлення дитячого 4 облаштування скверу им.романа укр 29.04.2021»