26 грудня 2022 року відбулися Збори трудового колективу ННЮІ за участі ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктора політичних наук, професора Ігора Євгеновича Цепенди та проректора з науково-педагогічної роботи, кандидата медичних наук, доцента Едуарда Йосиповича Лапковського.
У порядку денному було погодження кандидатури на посаду директора Навчально-наукового юридичного інституту.
Колектив одноголосно підтримав запропоновану ректором кандидатуру Юрія Івановича Микитина, кандидата юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України.
Вітаємо Юрія Івановича Микитина з призначенням на посаду директора Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!
Зичимо Вам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай завжди супроводжує Вас удача, розуміння та підтримка колег, а підґрунтям професійних успіхів стане міцне здоров’я, гарний настрій, сповнене любові серце. Переконані, що Ваш професіоналізм, управлінський талант, організаторські здібності сприятимуть досягненню значних успіхів. Нехай непроста робота приносить задоволення, а людська шана буде подякою за плідну працю!