Щороку, 30 листопада, відзначається Всесвітній день домашніх тварин. Це свято було офіційно затверджено у Флоренції у 1931 році на Міжнародному конгресі природи.
Студенство Навчально-наукового юридичного інституту вирішило підтримати наших чотирилапих друзів у «Домі Сірка» і 9 листопада 2023 року провело благодійне інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?».
Зібрані на благодійному заході готівкові кошти і ті, які перерахували на банку у Монобанку були спрямовані на закупівлю корму для чотирилапих, які, на жаль, не мають люблячих господарів і знаходяться у притулку.
Така благодійна ініціатива, яку щороку втілює у життя колектив Навчально-наукового юридичного інституту, вже стала традиційною!