Перебування професора Сворака Степана Дмитровича в університеті імені Палацького

З 8 по 12 квітня 2024 року в рамках програми “Erasmus +” в університеті ім. Палацького міста Оломоуць, що в Чехії, перебував доктор юридичних наук, професор кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника СВОРАК Степан Дмитрович. В рамках візиту для студентів університету, що студіюють україністику, ним було прочитано ряд лекцій з проблем історії держави і права України та Чехії, проведено бесіди на тематику сучасного військово-політичного становища України та її місця у контексті Європи.

Під час творчого вечора з українськими митцями Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким у рамках кафедри славістики.
Корпус університету з українським прапором.
Університет ім. Палацького.
Спільна фотографія професора Сворака С.Д. з студентами університету ім. Палацького.