Участь в проєкті «Відновне (реабілітаційне) правосуддя» в Україні: (відсутність) дослідження радянської несправедливості з 1991 року до сьогодні»

7 травня 2024 р. завідувач кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника Адамович Сергій Васильович виступив з онлайн-доповіддю: «Формування в Україні нормативно-правової бази реабілітації жертв політичних репресій радянського карально-репресивного режиму: практичні проблеми і виклики» у рамках проєкту «Відновне (реабілітаційне) правосуддя» в Україні: (відсутність) дослідження радянської несправедливості з 1991 року до сьогодні» на конференції в м. Регенсбург. Організатор заходу: Інститут Східноєвропейського права за фінансування Німецького фонду дослідження проблем миру.