Академічна доброчесність як елемент формування культури законності в студентському середовищі.

Комісія з питань етики та академічної доброчесності разом із Студентським Сенатом і кафедрою теорії
та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту запрошують на чергове заняття університетської школи академічної доброчесності 25 травня 2021 р. – онлайн-семінар «Академічна доброчесність як елемент формування культури законності в студентському середовищі», початок о 15.00.

На семінарі планується презентація відеороликів та інформаційних буклетів, підготовлених студентами університету в рамках проєкту «Академічна доброчесність як елемент формування культури законності в студентському середовищі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника», який реалізується за кошти Посольства Королівства Нідерландів в Україні та підтримки ЛМГО «Центр культурного менеджменту». До участі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі та всі бажаючі.

Підключитися до семінару можна за посиланням: