Конкурс на участь у весняній школі європейського права Ягелонського університету

Юридичний інститут долучився до реалізації Проекту «Legal aspects of the integration process with the European Union», організатором якого виступає Ягелонський університет (Краків, Польща). В межах проекту передбачається  участь студентів Юридичного інституту в лекційних  курсах, що будуть проводитися на базі факультету права та адміністрації Ягелонського університету  (Краків, Польща).

Topics to be covered:

Contract Law – prof. dr hab. Fryderyk Zoll and others

Private International Law – dr hab. Piotr Mostowik, prof. UJ and others

Monetary Integration in Europe – dr Marek Porzycki

European Union Law

Період проведення лекцій – 12-17 травня 2023 року.

Участь в проекті є безкоштовною. Витрати (проїзд, проживання, харчування) на участь в проекті фінансуються за кошти ЄС та Ягелонського університету.

Необхідною умовою для участі в проекті є володіння англійською мовою на рівні – B2.

Для участі у відборі бажаючі студенти повинні надіслати наступні документи (англійською):

1) CV(1-2 стор.)

2) Мотиваційний лист (довільної форми з обґрунтуванням необхідності участі в програмі)  (1-2 стор.)

Строк подачі документів:

29.03.2023 року

Документи надсилати на електронну адресу:

oleksandr.kovalyshyn@pnu.edu.ua

У випадку виникнення додаткових питань звертатись за тел.

+380679756080 – Ковалишин Олександр Романович