Стажування для студентів Навчально-наукового юридичного інституту від юридичної компанії Moris

Шановні студенти Навчально-наукового юридичного інституту!
Наші давні та надійні партнери юридична компанія MORIS пропонує студентам 4-го курсу бакалаврату і 1-го курсу магістратури Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника чудову можливість набути практичні навички юриста у форматі оплачуваного стажування тривалістю 3 місяці у 2023 році.
До участі у відборі на стажування запрошуються студенти із мінімальною середньою оцінкою 4,5 бали (за 5-и бальною шкалою) з урахуванням:
• наукових здобутків (написаних та успішно захищених наукових робіт, участі у студентських науково-практичних конференціях, призових місць на конкурсах наукових робіт, правничих студентських олімпіадах тощо);
• активної участі у діяльності студентського самоврядування (зокрема, Координаційної ради студентського самоврядування Навчально-наукового юридичного інституту, Ліги студентів Асоціації правників України).
Для участі у відборі на стажування в юридичній компанії MORIS необхідно до 1 травня 2023 року надіслати CV довільної форми на електронну адресу Навчально-наукового юридичного інституту lawdept@pnu.edu.ua з темою повідомлення «MORIS».
Бажаємо успіхів!