Візит проф. С.Д.Сворака в рамках програми ERASMUS в Університет Палацького в Оломоуці в Чехії

20 – 24 березня 2023 року професор кафедри теорії та історії держави і права Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  доктор юридичних наук, професор Степан Дмитрович Сворак перебував в Університеті Палацького в Оломоуці (Чехія), де в рамках програми ERASMUS  прочитав кілька лекцій з історії держави і права України для студентів та викладачів цього навчального закладу.  Лекції зі студентами  україністами університету Палацького в Оломоуці розпочинались українським привітанням  “Слава Україні. Героям Слава.”. Проф. Сворак С.Д., крім виступів у студентських авдиторіях, мав авдієнцію у мера міста Оломоуць, де подякували чеській громадськості за допомогу  Україні в російсько-українській війні. Міська  адміністрація  активно підтримує Україну  у війні проти рашистів. Надає всебічну допомогу  українцям, які тимчасово переселилися до Чехії.

Зустріч   з міським  головою м. Оломоуц у Чехії –  п. Мирославом Жбанеком.