Відвідали дітей Івано-Франківського обласного дитячого психоневрологічного санаторію» Івано-Франківської обласної ради у селищі Єзупіль

28.04. 2023 р. відбувся виїзд до Івано-Франківського обласного дитячого психоневрологічного санаторію» Івано-Франківської обласної ради у селищі Єзупіль волонтерів з числа студентів ОПП «Міжнародне та європейське право» та «Право» і викладачів Центру документування та дослідження воєнних злочинів Навчально-наукового юридичного інституту ПНУ ім. Василя Стефаника. Волонтерами була передана гуманітарна допомога зібрана Наталією Руніо в Німеччині і Юрієм Жовтюком в Великобританії та проведений запис свідчень працівників Улянівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.