Завідувач кафедри теорії та історії держави і права професор Сергій Адамович презентував досягнення Центру документування та дослідження воєнних злочинів на конференції «Захист прав людей, які постраждали внаслідок війни в Україні» Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на конференції «Захист прав людей, які постраждали внаслідок війни в Україні»

7 грудня 2023 р. завідувач кафедри теорії та історії держави і права професор Сергій Адамович під час конференції в м. Івано-Франківську «Захист прав людей, які постраждали внаслідок війни в Україні», що організована «Карітас України» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців презентував діяльність Центру документування та дослідження воєнних злочинів Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.