В Навчально-науковому юридичному інституті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства

5 грудня 2023 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.Участь у І етапі олімпіади взяли 5-ро студенток Навчально-наукового юридичного інституту з 2 та 4 курсів. Учасницям було запропоновано 100 тестових питань на 100 хвилин з базових галузей права: конституційне право України; адміністративне право України; адміністративне судочинство в Україні; цивільне право України; цивільне процесуальне право України; кримінальне право України; кримінальне процесуальне право України; міжнародне публічне право.

В результаті призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Іванишин Ангеліна (4 курс)
ІІ місце – Савіцька Ангеліна (2 курс)
ІІІ місце – Кудельська Софія (4 курс)

З мінімальним відривом від призових місць 4 та 5 сходинки посіли Стрипа Юлія (2 курс) та Йосипів Вікторія (2 курс).

Вітаємо учасниць та призерок І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства з можливістю спробувати свої сили у нелегкому випробуванні, в чергове покращити свої знання в галузі права і бажаємо успіхів та наполегливості у процесі здобуття фаху юриста надалі!